NURAY YILDIZNURAY YILDIZ

Kendi cilt lekelerinden yola çıkan iş kadını 30 şubeye ulaştı (sondakika)

Kendi cilt lekelerinden yola çıkan iş kadını 30 şubeye ulaştı (sondakika)

Cildinde çok fazla leke olan iki çocuk annesi Nuray Yıldız bu sorunları aşabilmek için uzun süre araştırma yaptı. Araştırma yaptığı sırada sektörü çok seven Yıldız, kendisini bir anda sektörün içinde buldu. Açtığı iş yerini kısa sürede büyüten Yıldız, şuanda

Birlikte Mükemmel Bir Gülümsemeye Sahip Olalım. Nuray Yıldız Güzellik

aa

Yaz aylarına dikkat

Yaklaşan yaz ayları için de uyarılarda bulunan Nuray Yıldız, "Yaz aylarında doğru güneş koruyucu çok önemli. Yaz aylarında beyaz güneş koruyucu ve arkasından renkli güneş koruyucu kullanmalıyız çünkü yeterli gelmiyor. Sabah akşam düzenli olarak cildimizi temizlemeliyiz. Cilt temizlenmeyince kuruysa eğer o zaman kırışıklık ve lekelenmeye maruz kalıyor. Havuzdan ve denizden çıktıktan sonra su ile cildimizi yıkayıp güneş koruyucu sürmeliyiz. Tatile çıkmadan önce güzel bir bakım ile hem lekelenmeyi önleriz hem de güzel bir tatil geçiririz" diye konuştu.

Spor yapmak sıkılaşmak için yeterli değil

Sıkılaşmak isteyen kadınların sadece

Cilt bariyerinde güçsüzlük varsa lekelenmelerin olabileceğini ve bunun ancak iyi bir cilt analizi sonrası tespit edilebileceğini belirten Yıldız, "Cilt bariyerleriniz güçsüz ise çok fazla lekelenebilirsiniz. Kılcal damarlarınız çok fazla yüzeye çıkabilir. O yüzden cilt bariyeriniz güçlü olsun. Çok daha rahat edebilirsiniz. Cilt bariyerlerinizi profesyonel bir cilt analiz cihazı ile analiz edeceğiz. Sonrasında yeni nesil ozon cilt bakımını yapacağız. Ciltte hassasiyet var ve bariyerleriniz güçsüz ise ona göre bakım yapmış oluyorum. İşlemlerden sonra lekelenmeyi tamamen önlemiş oluyoruz" diye konuştu.