NURAY YILDIZNURAY YILDIZ

SİZİ MÜKEMMEL HİSSETTİRECEK

HİZMETLERİMİZ

BALKABAĞI CİLT BAKIMI

Cilt bariyerini güçlendiren,kılcal damar görünümünün azalmasını sağlayan,cildin parlak bir görünüm kazanmasını sağlayan bir cilt bakımıdır.

Devamını Oku

DUDAK RENKLENDİRME

Yarı kalıcı makyaj işlemidir.Solgun ve cansız görünen dudaklara sahip misafirlerimizin özellikle tercih ettiği bir işlemdir.Dudakta daha canlı ve bakımlı bir görünüm elde ederiz.

Devamını Oku

KLASİK CİLT BAKIMI

Cildi derinlemesine temizleyerek cildimizde biriken toksinlerin atılımını ve cildimizin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayan bir cilt bakımıdır.

Devamını Oku

ÇATLAK ONARIMI

İstenmeyen çatlak görünümünü gidermek için kullanılan özel bir vakum sistemine sahip cihazdır.Uygulanan bölgede kan akışını hızlandırır,deforme olmuş bölgelerin yenilenmesi sağlanır.Hiçbir yan etkisi olmayan ev devam ürünlerimiz ile muhteşem sonuçlar.

Devamını Oku

DIPLINER

Kirpik diplerine uygulanan yarı kalıcı makyaj işlemidir.Daha derin bakışlar elde etmemizi sağlar.Kalıcılığı cilt tipine bağlı olarak değişmektedir.Ortalama 1-2 Yıl arasında kullanabilirsiniz.

Devamını Oku

STAR SLIM BÖLGESEL İNCELME

Starslim bölgesel incelme;Vücudun doğal kollajen üretimini uyararak cildi sıkılaştırırarak selülit görünümünü azaltır. Starslim bölgesel sıkılaşma;Vücutta ödem atımında yardımcı olur.Selülit azaltma,iç bacak sıkılaştırma,boyun ve gıdı toparlama,karın bölgesi toparlama/sıkılaşma sağlar.

Devamını Oku

VAKUMLU CİLT BAKIMI

Ciltte biriken partikülleri vakum yöntemi ile giderilmesini sağlayan,elastikiyet kaybını önlemeye yönelik bir cilt temizliği ve bakımıdır.

Devamını Oku

EPİLASYON

Uzmanlar tarafından uygun ve doğru cihaz kullanımında hiçbir zararı yoktur.Kıl köküne etki ederek kıl kökünde bulunan melanin pigmentine lazer ışığı tutularak kıl kökünün yakılması hedeflenir.

Devamını Oku
12