NURAY YILDIZNURAY YILDIZ

NURAY YILDIZ

1985 İstanbul doğumluyum. Evli ve 2 çocuk annesiyim. Güzellik uzmanlığı, Ustalık ve Usta Öğreticilik eğitimlerimi tamamladıktan sonra İstanbul Kurtköy’de küçük bir güzellik salonu açtım. Amacım her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir dünya markası güzellik salonu olmaktı. Bu yola çıkarken farklılığını ortaya koyabilen, hiç yapılmayanı yapan, alınmayan muhteşem sonuçları alan bir güzellik salonu olabilme yolunda ekip arkadaşlarımızla çok çalıştık. Hem güzel ülkemin insanlarının kalbine dokunmak, hem de yaşadığımız dünyada sektöre yön veren öncü bir marka olabilmek için gecemizi gündüzümüze kattık.

Öncelikle Misafirlerimiz ile birbirimize güvenmeyi öğrendik, birbirimize inandık ve muhteşem başarılara birlikte imzamızı atmaya başladık, birlikte büyüdük.2020 Aralık ayı içerisinde Nuray Yıldız Ataköy şubemizi açtık. Özellikle cilt bakımı bölümümüzde dev başarılara imza atmaya başladık. Yurtiçi ve Yurtdışı birçok eğitimlere katıldım. Tüm şubelerimizde bulunan profesyonel cilt analiz cihazlarımız, misafirlerimize ciltleri ile ilgili en doğru bilgileri verip, cilt ve cilt problemlerine en uygun bakım protokollerimizi belirliyoruz

Tabi ki bu bakım protokollerimizden olan STAR PROTOKOLÜ benim için çok özel. Bu dev bakıma benim 3.çocuğum diyorum. Kendi cildimden yola çıkarak bulduğum ve sürekli geliştirdiğim Star Protokolü’nün Marka tescili bana ait olup, birçok marka tescilimiz bulunmaktadır. İşlemlerimizin hepsi birbirinden özel olup, hizmetlerimiz arasında Cilt Bakımı, Kalıcı Makyaj, Kaş Tasarımı, Starslim Bölgesel İncelme & Sıkılaşma, Epilasyon, Süperstar Çatlak Onarım bulunmaktadır.

2021 Yılında Franchising sistemi dahilinde şubeleşmeye başladık. Hali hazırda ülkemizde 10, yurtdışında 3 tane şubemiz bulunmaktadır. Yine 2021 yılında Nuralmedmedikal firmamızı kurduk. Amacımız güzellik & kozmetik sektöründe, değerli meslektaşlarımıza kaliteli ve sonuç odaklı cihaz satışları yaparak, salonlarımıza gelemeyen tüketicilerimize doğru ürünler sunup, daha çok kalbe dokunmak.

Sürekli kendimizi yenileyen, eğitime önem veren, kendini geliştiren uzman kadroya sahip salonlarımıza siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

HİZMETLERİMİZ

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

HİZMETLERİMİZ

aaa

FRANCHISE

Bizimle çalışmak, şubemiz olarak mutlu yarınlara bizimle birlikte yürümek ister misiniz?

aaa

HİZMETLER

Sizi mükemmel hissettirecek uygulamalarımıza göz atın.

aaa

BASINDA BİZ

Geleneksel ve sosyal medyada bize dair haber ve içerikler.

ŞUBELERİMİZ

ŞUBELERİMİZ

ŞUBELERİMİZİ KEŞFEDİN

NURAY YILDIZ

SANCAKTEPE

NURAY YILDIZ

ATAKÖY (MERKEZ)

NURAY YILDIZ

KURTKÖY

NURAY YILDIZ

ÜMRANİYE

NURAY YILDIZ

ANKARA

NURAY YILDIZ

MAHMUTBEY

NURAY YILDIZ

ATAŞEHİR

NURAY YILDIZ

ÇENGELKÖY

NURAY YILDIZ

ÇANAKKALE

NURAY YILDIZ

BURSA

NURAY YILDIZ

BEYLİKDÜZÜ

NURAY YILDIZ

İZMİR

NURAY YILDIZ

ARNAVUTKÖY

NURAY YILDIZ

KARS

NURAY YILDIZ

GEBZE

İLETİŞİM

HİZMET ALMAK YA DA ŞUBEMİZ OLMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN